Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ankara Masöz Mahser

  • Listed: Ağustos 23, 2017 12:48 pm
  • Expires: 29 days, 6 hours

Description

Spor ile uğraşmak bir hobiden çok sağlıklı yaşamın anahtarıdır. Özellikle günümüz bir çok hastalığın sebebi sporsuz geçen bir yaşam tercih etmeleridir ki obezite bunlardan sadece biri.

Spor ister hobi ister meslek olsun ve hangi dalı olursa olsun bilinçli ve sistematik bir çerçeve içerisinde gelişir. Profesyonelce yapılan spor kulübünde bir masör kadrosuna yer verilmektedir.

Masörlerin görevi antrenman yada maç öncesi sporcuların ısınma hareketleri olarak bilinen gevşeme, rahatlama, canlanma gibi işlerini organize etmektir. Sadece spor öncesi değil spor sonrası oluşabilecek kas, iskelet ve sinir sistemindeki zararsız aplikasyonları ortadan kaldırmak olağan hayatın içine sporcuları yeniden yine katmaktır.

Masörler sporculara genel Sincan masaj yapmayı daha uygun görürler. Nedeni maç öncesi ve sonrası tüm bedendeki bası noktalarını uyarmak ve böylelikle aktif hale getirmektir. Maç sonrası oluşan doku zedelenmelerini yok edecek ve hızlı şekilde yeniden oluşacak yeni deriyi besleyici yağlar ile hızlıca onarmaktır.

Her masörün eğitimini aldığı tekniklerden kendine yakın gördüğü bir Mamak masaj tekniği vardır. Bazen bir tekniği bazen de bütün teknikleri bir arada uygulaması sporcular için gerekebilmektedir.

No Tags

126 total views, 1 today

  

Listing ID: 57599d9d12dda65

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply