Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ankara Mutlu Son Masaj Elimes

  • Listed: Eylül 6, 2017 6:05 pm
  • Expires: 44 days, 6 hours

Description

İnsanlar bedenlerini zaman zaman dinlendirme ihtiyacı hissederler. Bu ihtiyaç doğrultusunda çeşitli rahatlama terapileri ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de aroma terapi yağ Ankara masöz yöntemidir. Aroma terapi yöntemlerinde kullanılan yağlar bitkilerin köklerinden, tohumlarından ve yapraklarından elde ediliyor. Tamamen organik olarak yetiştirilen bu bitkiler şifalı bitkiler olarak adlandırılıyor.

Kişiler zihinsel yorgunluk yaşadığında biberiye yağı, sinüzit ve nezle gibi rahatsızlıklarda da okaliptüs yağından faydalanılıyor. Her terapi yağının farklı bir etkisi olduğu için uygulama esnasından önce yağların seçimine sizler ya da masözünüz karar verebiliyor. Ortalama 60 dakika süren Ankara escort masöz terapisinde yağların etkisi sayesinde kendinizi daha huzurlu hissediyorsunuz. Yumuşak ve hassas dokunuşlarla gerçekleştirilen bu yöntemde kişilerin hem fiziksel olarak hem de ruhen rahatlaması sağlanıyor.

Terapi uygulamalarında kişilerin fiziksel olarak uygunluğu kontrol edildikten sonra yağ terapisine başlanıyor. Cilt üzerinde yaralanmalar ya da herhangi bir alerjik durum olduğunda bu yöntem tercih edilmiyor. Bitkisel olduğu için cildin kendini yenilemesi ve parlamasına yardımcı oluyor. Herkes bu hizmeti rahatlıkla tercih edebiliyor.

No Tags

125 total views, 1 today

  

Listing ID: 4259b05d782a7cb

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply